KURUMSAL&TOPTAN SATIŞ

Biz Kimiz ?

 

 

2015 yılında kurulan Detay Yapı Dekorasyon, ilk günden bu yana danışanlarının ve müşterilerinin yüzde yüz memnuniyetini oluşturmak amacını misyon edinmiştir. Geçen 7 yıl içerisinde büyüyerek devam eden yolculuğumuz üç yeni şubemizle Türkiye ve dünyaya adını duyurmuştur.

2020 yılında Detay poliuretan firma unvanıyla poliüretan dekorasyon profilleri sektörüne girdik daha geniş bir alana ulaştırdık. İlk olarak Türkiye’de başlayan yolculuğumuz şu an Avrupa’nın ve orta asya'nın her bölgesine düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ihracat çalışmalarıyla devam etmektedir.

Geleneksel satış noktalarımızın yanı sıra e-ticaret kanalları ve dijital medya üzerinden yaptığımız çalışmalarla hizmet ağımız çok geniş bir alana yayılmış durumdadır.

Dekorasyonunu gerçekleştirdiğimiz binlerce ev, işyeri, ofis ve kurumsal binada temel gayemiz sıkça zaman geçirilen bu alanları daha yaşanılabilir bir hale getirmektir. Bu anlamda geçen her zaman diliminde daha ileriye gidebilmek amacıyla çalışmalarımızı, ürünlerimizi ve düşüncelerimizi yenilemeye gayret gösteriyoruz. 

 

 

 

Misyonumuz

 

Müşterilerimizin, bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak evlerini ve yaşam stillerini geliştirmelerine yardımcı olmak; e-ticaret pazarını geliştirmek. 

Geçmiş yıllarda olduğu gibi şu anda da en büyük misyonumuz müşterilerimizin beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılamaktır. Kurulduğumuz günden bu yana ilke edindiğimiz müşteri memnuniyeti, kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışımız artarak devam etmektedir. Gerek mağazalarımızda gerekse e-ticaret ortamlarımızda yaşam alanlarınızı güzelleştirmek adına en doğru çalışmaları gerçekleştirirken bir yandan da size en uygun ürünleri karşınıza en kolay şekilde sergileyebilmek istiyoruz. Bu anlamda e-ticaret satış alanlarımızı çok daha kapsamlı bir hale getirmek için gece gündüz çalışıyoruz

 

 

 

Vizyonumuz

 

 

Geçen seneler içerisinde dünya pazarında edinmiş olduğumuz yer firmamız ve ülkemiz adına çok olumlu bir gelişmeydi. İlerleyen zamanlardaki temel gayemiz ise dekorasyon alanında ülkemizi en iyi şekilde temsil edip dünyada bir numaralı firma olmaktır.

 

 

Faaliyet Alanlarımız

 

Mimari Dekorasyon ve E-ticaret konularında hizmet veren şirketimizin güçlü bir bayii ağı ve ihracat faaliyetleri de bulunmaktadır. Sanal pazarların tümünde Detaypoliuretan olarak yer almaktayız.


Detaypoliuretan ürünlerinin yer aldığı başlıca mağazalar 


                          

 

Mimari Dekorasyon olarak;

 Konut

İşyeri

Otel

Restoran

Düğün salonu

Market

Mağaza

Kurumsal firmalar

Kafeterya gibi mekanların tasarım, ve tadilat süreçlerinde

Ücretsiz Keşif

Proje

Uygulama Alanların da hizmet vermektedir.

 

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.